Czas i koszty dostawy

Koszty dostawy: nie są wliczone w cenę produktu zakupionego w sklepie i są doliczane na końcowym etapie składania zamówienia. Przed potwierdzeniem zamówienia uzyskujesz informację o całkowitej kwocie jaką należy uiścić, aby zamówienie zostało zrealizowane. Ceny dostaw dla zamówienia prezentowane są w "Koszyku zakupów", są stałe niezależnie od ilości zakupów: 

 

Paczkomaty InPost 24/7 (A. B. C) 10,90 ; 11,50 ; 11,90
Odbiór w punkcie - Poczta, Orlen, Żabka do 5kg 11,50-17,50zł
Paczka pocztowa- Pocztex Kurier48h do 5kg 12,90-18,50zł
Paczka Kurierska GLS do 30kg opł. stała 14,00zł
Paczka Kurierska GLS pobranie do 30kg opł.stała 18,00zł
Zakupy powyżej 300zł gratis

 

Czas dostawy, opis: 

Paczkomaty InPost - zazwyczaj czas dostawy do paczkomatu klienta wynosi 24h. Przesyłki występują w 3 rozmiarach od których cena jest zależna.

Pocztex Kurier48  - czas doręczenia wynosi ok. 72h. W/g regulaminu jest to D+3, gdzie D jest dniem nadania + 3 dni robocze na doręczenie. Lekkie przesyłki o wadze do 5kg.

Przesyłki kurierskie GLS - doręczane są najczęściej następnego dnia po nadaniu, w/g regulaminu do 48h. Max. waga przesyłki to 30kg.

Zakupy opłacone lub za pobraniem dokonane do godz. 12:00 staramy się wysłać tego samego dnia.

Jeśli z powodu zbyt dużego gabarytu nie będzie można nadać przesyłki w Paczkomacie lub Odbiór w Punkcie to przesyłkę taką wyślemy kurierem GLS bez żadnej dopłaty. Skontaktujemy się z klientem aby ustalić dogodny adres dostawy.

Doręczenie "Odbiór w punkcie" nie jest usługą bezpośredniego doręczenia przez Pocztę Polską. Przesyłki odbiera się z punktu odbioru wybranego z mapy http://odbiorwpunkcie.poczta-polska.pl (urzędy Poczty Polskiej, stacje Orlen, sklepy Żabka).

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl