Foteliki samochodowe Bomiko

Fotelik samochodowy to obowiązkowy towarzysz podróży każdego dziecka. Foteliki Bomiko to praktyczne i solidne produkty, odpowiednio dopasowane do wieku i wagi dziecka.

W ofercie znajdują różne modele dedykowane dla dzieci do 12 lat i o wadze do 36 kg. Zarówno dla dzieci, które powinny leżeć, jak i potrafią samodzielnie siedzieć. Foteliki Bomiko dla najmłodszych dzieci wyposażone są w kilkupunktowe pasy bezpieczeństwa z wygodną regulacją długości. Pasy posiadają miękkie nakładki na ramiona i krocze, które chronią przed podrażnieniem delikatnej skóry dziecka. W miarę rośnięcia dziecka fotelik Bomiko można dostosować dla wygody dziecka, poprzez regulację wysokości zagłówka. W ofercie producenta Bomiko znajdują się także foteliki samochodowe dla starszych dzieci, które nie mieszczą się w modelach wyposażonych we pasy bezpieczeństwa. Wszystkie foteliki dla dzieci Bomiko z przestronnym siedziskiem i oparciem zapewniają dziecku właściwą przestrzeń. Możliwe jest także zdemontowanie oparcia i używania samej podstawki fotelika.

Nowoczesny design uwzględnia funkcjonalność i walory estetyczne. Konstrukcje fotelików Bomiko tworzone są wysokiej jakości materiałów, zapewniających trwałość oraz długie i wygodne użytkowanie. Foteliki Bomiko gwarantują także komfort rodzicom. Producent stosuje zdejmowaną tapicerkę, którą można łatwo odświeżać i prać.

Bezpieczeństwo

Foteliki Bomiko posiadają certyfikat ECE R44/04 potwierdzający zgodność ze standardami bezpieczeństwa obowiązującymi w Unii Europejskiej. Producent wykorzystuje bardzo lekkie konstrukcje, które nie będą dodatkowo obciążały dziecka w razie wypadku. Fotelik montuje się zgodnie z instrukcją dla danego modelu.

Aby ułatwić rodzicom wybór odpowiednich produktów, przygotowaliśmy kolekcję najpopularniejszych fotelików Bomiko wraz ze szczegółowymi opisami. Proponowane foteliki adresowane są do najbardziej wymagających użytkowników, poszukujących wysokiej jakości rozwiązań w dobrej cenie. Szeroka gama modeli w różnych kolorach umożliwia wybranie fotelika spełniającego wymogi zarówno rodzica, jak i dziecka.

Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl