Foteliki samochodowe, dla dzieci - Recaro

Recaro to uznana niemiecka marka, obecna na rynku od wielu lat i specjalizująca się w produkcji wysokiej jakości fotelików samochodowych. Fotelik dla dziecka Recaro, dostępny w naszym sklepie w atrakcyjnej cenie, uznawany jest za jeden z najbezpieczniejszych w swojej klasie. Producent stosuje różne formy zabezpieczeń, w tym zaawansowany System Ochrony Bocznej ASP. Między innymi z tego powodu foteliki samochodowe Recaro to siedziska dla dzieci zajmujące najwyższe pozycje w testach ADAC. Ponadto każdy fotelik Recaro charakteryzuje się funkcjonalnością, nowoczesnymi rozwiązaniami i pięknym wzornictwem. W asortymencie znaleźć można fotelik samochodowy Recaro 9-36 kg przeznaczony dla dzieci od około 9 miesiąca. To model wyposażony w podwójną ochronę boczną, dzięki czemu zapewnia maluchom całkowite bezpieczeństwo podczas jazdy. Fotelik Recaro 9 36 posiada także 5-punktowe pasy bezpieczeństwa. Podróż w takim foteliku to najwyższy komfort dla Twojego dziecka. Proponujemy także fotelik dla węższej grupy wagowej 15-36 dla dzieci od około 3 roku życia.

Fotelik samochodowy - Recaro 9-36 kg, Young Sport i Monza Nova 2

Foteliki dla dzieci Recaro to szeroka oferta dopasowana do różnych grup wagowych (aż do 12 roku życia, zgodnie z polskimi przepisami o ruchu drogowym) i rozmaitych oczekiwań rodziców. Czołowe propozycje tego producenta to między innymi fotelik Recaro Young Sport Hero, Tian (Recaro 9-36) oraz Recaro Monza Nova i Recaro Mako 2 Elite (Recaro 15-36). Fotelik samochodowy Recaro 9 36 można dostosować do wagi i postury dziecka - dzięki wkładce redukcyjnej, w prosty sposób można zmniejszyć objętość fotelika, aby nawet małe dziecko odczuwało prawdziwą wygodę podczas jazdy. Foteliki samochodowe Recaro Young Sport Hero to unowocześniona wersja bestsellerowego produktu Recaro Young Sport. Wyjątkowa konstrukcja umożliwia doskonałe dopasowanie do budowy ciała dziecka, zapewniając przy tym wysoki komfort. Model ten wyposażony jest w tapicerkę pozwalającą na przepływ powietrza. Model Tian można go mocować za pomocą systemu Isofix w kat. wagowej 15-36kg, który zapewnia bardzo dobrą stabilność. System Isofix znacząco wpływa na poziom bezpieczeństwa, gdyż w razie wypadku pasy absorbują jedynie ciężar dziecka bez podnoszenia fotelika. Fotelik Recaro Tian Elite oferowany jest w konkurencyjnej cenie.

Fotelik Recaro - Mako Elite

Fotelik Recaro Monza Nova 2 Seat Fix i Recaro Mako Elite po wsunięciu zaczepów w foteliku daje podobny efekt co fotelik Recaro Tian, a ponadto mogą być stosowane w samochodach bez mocowań Isofix. We wszystkich kolekcjach producent zadbał o najwyższe standardy bezpieczeństwa, jednocześnie gwarantując dziecku komfort zarówno w czasie w krótkiej, jak i dłużej podróży i to w różnych pozycjach. Firma Recaro stosuje regulowane pasy bezpieczeństwa, regulowany zagłówek z wysokimi bokami i regulację pozycji do leżenia. Dzięki temu poprzez fotelik samochodowy Recaro można idealnie chronić dziecko w czasie jazdy, bez względu na to czy siedzi czy smacznie drzemie.

Bezpieczeństwo

Każdy fotelik dla dziecka Recaro spełnia wymogi bezpieczeństwa zgodne z europejską normą ECE R44/04 oraz R-129 i-Size. We wszystkim profesjonalnie przeprowadzanych crash testach foteliki Recaro zyskiwały najwyższe noty, w tym również ADAC. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółowymi opisami fotelików Recaro dostępnych w naszym sklepie.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl