fotelik samochodowy recaro

Foteliki samochodowe Recaro

Recaro to uznana niemiecka marka, obecna na rynku od wielu lat i specjalizująca się w produkcji wysokiej jakości fotelików samochodowych. Fotelik dla dziecka Recaro uznawany jest za jeden z najbezpieczniejszych w swojej klasie. Producent stosuje różne formy zabezpieczeń, w tym zaawansowany System Ochrony Bocznej ASP. Między innymi z tego powodu foteliki Recaro to czołowe siedziska samochodowe dla dzieci zajmujące najwyższe pozycje w testach ADAC. Ponadto, charakteryzują się funkcjonalnością, nowoczesnymi rozwiązaniami i pięknym wzornictwem. W asortymencie znaleźć można fotelik samochodowy Recaro 9 36 kg  przeznaczony dla dzieci od około 9 miesiąca, ale także fotelik dla węższej grupy wagowej 15 36 dla dzieci od około 3 roku życia.

Fotelik Recaro 9-36 kg, Young Sport i Monza Nova

Foteliki Recaro to szeroka oferta dopasowana do różnych grup wagowych (aż do 12 roku życia zgodnie z polskimi przepisami o ruchu drogowym) i rozmaitych oczekiwań rodziców. Czołowe propozycje tego producenta to między innymi fotelik Recaro Young Sport Hero (Recaro 9 36) oraz Recaro Monza Nova i Recaro Milano Seatfix (Recaro 15 36). Recaro Young Sport Hero to unowocześniona wersja bestsellerowego produktu Recaro Young Sport. Wyjątkowa konstrukcja umożliwia doskonałe dopasowanie do budowy ciała dziecka, zapewniając przy tym wysoki komfort. Model ten wyposażony jest w tapicerkę pozwalająca na przepływ powietrza. Można go mocować za pomocą systemu Isofix, który zapewnia bardzo dobrą stabilność. System Isofix znacząco wpływa na poziom bezpieczeństwa, gdyż w razie wypadku pasy absorbują jedynie ciężar dziecka bez podnoszenia fotelika. Z kolei Recaro Monza Nova i Recaro Milano po wsunięciu zaczepów Seatfix w foteliku dają podobny efekt i mogą być stosowane w samochodach bez mocowań Isofix. We wszystkich kolekcjach producent zadbał o najwyższe standardy bezpieczeństwa, jednocześnie gwarantując dziecku komfort zarówno w czasie w krótkiej, jak i dłużej podróży i to w różnych pozycjach. Firma Recaro stosuje regulowane pasy bezpieczeństwa, regulowany zagłówek z wysokimi bokami i regulację pozycji do leżenia. Dzięki temu poprzez fotelik samochodowy Recaro można idealnie chronić dziecko w czasie jazdy, bez względu na to czy siedzi czy smacznie drzemie.

Bezpieczeństwo

Wszystkie proponowane modele spełniają wymogi bezpieczeństwa zgodnie z europejską normą ECE R44/04. Standardowa gwarancja producenta obejmuje 2 lata. Sklep Nanutkowo jako autoryzowany punkt sprzedaży fotelików Recaro może zaproponować rozszerzoną gwarancję producenta na 4 lata. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółowymi opisach fotelików Recaro dostępnych w naszym sklepie.

Fotelik Milano RECARO 15-36kg Saphir Fotelik Milano RECARO 15-36kg Saphir
Producent: RECARO
Cena: 448,00 zł
szt.
zobacz więcej
  • nowość
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl