Wózek do tramwaju i samochodu

Fotelik do tramwaju i samochoduIntensywne użytkowanie przez kilka lat to coś, czemu sprostać musi wózek dziecięcy. Jego wybór to pewnego rodzaju inwestycja w komfort maluszka oraz rodziców. Musi on być dostosowany do potrzeb, które dla każdej rodziny mogą być inne.

Mobilność

Jeśli w trakcie podróży rodzice najczęściej przemieszczają się komunikacją miejską, opłaca się wybrać model lekki i łatwy do przenoszenia. Dobrym przykładem może być  wózek bebetto torino s line. Jego lekka, aluminiowa konstrukcja sprawia, że łatwo jest nim wjechać do środka tramwaju czy autobusu. Przednie kółka zostały wyposażone w specjalny system, którego zadaniem jest absorpcja wstrząsów. Jeżeli pociecha wyrośnie z wersji głębokiej, łatwo można zmienić go w spacerówkę. Tak ustawiony bebetto torino ma możliwość ustawienia siedziska w obydwóch kierunkach jazdy. Jeśli rodzice malucha dużą podróżują, warto też wziąć pod uwagę wózek bebetto holland. Jego koła mają funkcję zapamiętywania rodzaju podłoża. Dzięki temu szybko dostosują się do trudniejszych warunków jazdy np. podczas spaceru po plaży czy w lesie. Jest też łatwy do złożenia, zajmuje niewiele miejsca w bagażniku. Ponadto, to model wielofunkcyjny: bebetto holland – spacerówka, gondola oraz fotelik na pierwsze miesiące życia.

Bezpieczny maluch

Jedną z ważniejszych funkcji wózka jest także zapewnienie bezpieczeństwa, zwłaszcza w trakcie podróży. Jeśli rodzice głównie przemieszczają się samochodem, warto wybrać wózek, który może służyć także jako fotelik. Przykładem jest model 3w1 bebetto luca fotelik, spacerówka i gondola. Do modelu jest dołączona specjalna wkładka, którą trzeba zastosować, gdy przewożony jest noworodek. Dzięki temu nawet kilkudniowy maluch będzie mógł podróżować w sposób komfortowy, który nie przeciąża kręgosłupa. Ponadto, posiada możliwość regulacji zarówno pasów, jak i zagłówka. Umieszczony w nim maluch będzie chroniony także przed uderzeniem z boku. Całość konstrukcji fotelika waży mniej niż pięć kilogramów, dzięki czemu lżej jest ją przenosić. Jest dostępny w kilku wariantach kolorystycznych, dzięki czemu wózek 3w1 będzie prezentował się spójnie i estetycznie. Jego wyjątkowy design został doceniony przez wielu rodziców, to jeden z najchętniej wybieranych modeli.

Wielofunkcyjny, wytrzymały, bezpieczny – jest wiele cech, którymi musi odznaczać się wózek, jaki wybiera się dla swojej pociechy. Bez względu na to, czy przyszli rodzice przemieszczają się samochodem, czy komunikacją miejską, można znaleźć modele będące odpowiedzią na te zróżnicowane potrzeby.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl