Bezpieczne foteliki dziecięce

Bezpieczne foteliki dziecięcePodróż czy spacer z dzieckiem to codzienność każdej osoby, która jest rodzicem. Zapewnienie maluchowi właściwych warunków na czas przenoszenia lub przejazdu to podstawa. Aby rodzic mógł być spokojny o bezpieczeństwo dziecka, opłaca się dopasować model do samochodu, który najczęściej służy do transportu.

Uniwersalne rozwiązanie

Pod tym względem recaro fotelik dla dziecka, jest świetnym wyborem. Nie bez powodu to jeden z najchętniej wybieranych modeli. Wynika to chociażby z możliwości zamontowania go do większości typów samochodów. Nie muszą one być wyposażone w system ISOFIX. To technologia montowania fotelika do siedzenia za pomocą dwóch uchwytów. Dzięki temu siedzisko jest bardziej stabilne. Bardzo często posiada także specjalną nogę mocującą, która jest dodatkowym zabezpieczeniem. Jeśli jednak w używanym przez rodzinę modelu samochodu nie będzie tego systemu, fotelik recaro jest na tyle uniwersalny, że sprawdzi się także w tym przypadku. Jest to w szczególności przydatne wtedy, gdy na co dzień korzystamy z dwóch różnych samochodów o odmiennym sposobie mocowania.

Od berbecia aż po nastolatka

Fotelik recaro 9-36 kilogramów pasuje do szerokiego zakresu wiekowego - od trzeciego roku życia aż do dwunastego. Dzięki możliwości regulacji zagłówka, pociecha nieprzekraczająca 150 centymetrów wzrostu będzie mogła w nim podróżować bezpiecznie i komfortowo, bez ucisku na odcinek szyjny kręgosłupa. Ponadto, boczny system ASP wzmacnia także ramiona oraz barki. W przypadku kolizji, wewnętrzna pianka zapewnia absorpcję wstrząsów. Jest ona możliwa nawet wtedy, gdy uderzenie będzie miało miejsce z boku. Dla zwiększenie komfortu niektóre foteliki recaro posiadają podłokietniki. Dzięki tej funkcji dziecko będzie mogło komfortowo usiąść nawet w trakcie dłuższej podróży. O jej komfort zadba także oddychająca tapicerka, która pozwala na swobodną cyrkulację powietrza. Fotelik samochodowy recaro 9-36 posiada także specjalne wkładki, które pozwalają na stabilne umieszczenie w nich mniejszego dziecka. Fotelik samochodowy recaro jest produktem, który może posłużyć przez kilka lat.

Opłacalność

Jeśli chodzi o fotelik recaro cena modelu może być różna. Zaczynają się one od około czterystu złotych. Takie rozwiązanie jest przyjazne dla portfela i może posłużyć więcej niż jednemu dziecku, zapewniając komfort przy jednoczesnym zachowaniu najwyższych standardów bezpieczeństwa.

Wspólne podróżowanie z dzieckiem, zwłaszcza na długich dystansach, może być męczące. Dlatego opłaca się kupić fotelik, w którym maluch będzie mógł bezpiecznie i wygodnie zasnąć czy zmienić pozycję na bardziej dogodną.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl