Bezpieczne i wygodne foteliki samochodowe

Bezpieczne i wygodne foteliki samochodoweObowiązek przewożenia dziecka w foteliku obejmuje dzieci do osiągnięcia przez nie wzrostu 150 centymetrów. W praktyce oznacza to, że dziecko musi posiadać odpowiedni fotelik od pierwszych dni życia aż do momentu wieku nastoletniego. Dlatego foteliki samochodowe recaro, które rosną wraz z dzieckiem, są dobrą i cenioną przez rodziców opcją.

Bezpieczeństwo jest najważniejsze

Ich największym atutem są wysokie noty, jeśli chodzi o testy bezpieczeństwa. Zostały one bowiem wyposażone w pięciopunktowe pasy, które chronią małe dziecko. Są też łatwe w demontażu, jeśli dziecko przekroczy wagę piętnastu kilogramów i będzie można siedzisko przymocować pasami samochodowymi. Ponadto, posiada stabilny zagłówek. Przykładowo fotelik recaro young sport nadaje się idealnie na dalekie podróże z maluchem na pokładzie. Jeśli zaśnie, zagłówek uniemożliwi mu opadanie główki. Dzięki temu będzie chronić odcinek szyjny kręgosłupa. Linie barków oraz bioder malucha są chronione dzięki konstrukcji, jaką wyróżnia się fotelik recaro young sport. Cena jest atrakcyjna, zważywszy na fakt, że może on nam służyć przez bardzo długi czas. Oczywiście, jeśli pojazd uległ kolizji, foteliki samochodowe recaro young sport należy wymienić.

Wygoda małego podróżnika

Każdy, kto udaje się w dłuższe trasy z dzieckiem, wie, jak ważna jest jego wygoda. Komfortowe warunki do obejrzenia bajki czy zdrzemnięcia się, to także większy spokój dla rodziców. Producenci wzięli to pod uwagę i starają się dostosować do każdej grupy wiekowej. Dla przykładu, recaro milano seatfix posiada wbudowany głośnik w zagłówku. Dzięki temu dziecko będzie mogło słuchać ulubionej bajki lub muzyki usypiającej. Recaro foteliki dla dzieci posiadają także wysuwane siedzisko, które można rozszerzyć, jeśli nasza pociecha urośnie. Jeżeli przewozimy maluszka, do zestawu dołączona jest specjalna wkładka. Będzie idealna dla dziecka powyżej dziewiątego miesiąca życia. Modele zostały także wyposażone w podłokietniki, które będą wygodnym podparciem dla rączek podczas trzymania zabawek czy tableta. W przypadku rozlania się płynów czy ubrudzenia jedzeniem, tapicerka będzie łatwa w czyszczeniu. Przykładem takiego modelu może być recaro milano. Cena jak na model wieloletni jest atrakcyjna. Ponadto, niektóre z modeli posiadają siedzisko ze specjalnej pianki, która dostosowuje się do przyjmowanej pozycji malucha, dzięki czemu jest mu wygodniej. Przykładem takiego rozwiązania jest fotelik recaro monza nova 2.

Dzięki połączeniu wygody i bezpieczeństwu, foteliki samochodowe są czymś więcej niż niezbędnym elementem wyprawki. Ich obecność może uratować życie i dać dziecku komfort mile widziany podczas krótszych i dłuższych wyjazdów.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl