Bezpieczne i wygodne foteliki samochodowe

Obowiązek przewożenia dziecka w foteliku obejmuje dzieci do osiągnięcia przez nie wzrostu 150 centymetrów. W praktyce oznacza to, że dziecko musi posiadać odpowiedni fotelik od pierwszych dni życia aż do momentu wieku nastoletniego. Dlatego foteliki samochodowe recaro, które rosną wraz z dzieckiem, są dobrą i cenioną przez rodziców opcją.

czytaj całość »
Bezpieczne foteliki dziecięce

Podróż czy spacer z dzieckiem to codzienność każdej osoby, która jest rodzicem. Zapewnienie maluchowi właściwych warunków na czas przenoszenia lub przejazdu to podstawa. Aby rodzic mógł być spokojny o bezpieczeństwo dziecka, opłaca się dopasować model do samochodu, który najczęściej służy do transportu.

czytaj całość »
Wózek do tramwaju i samochodu

Intensywne użytkowanie przez kilka lat to coś, czemu sprostać musi wózek dziecięcy. Jego wybór to pewnego rodzaju inwestycja w komfort maluszka oraz rodziców. Musi on być dostosowany do potrzeb, które dla każdej rodziny mogą być inne.

czytaj całość »
Fotelik rozwojowy

Wielu rodziców szukających bezpiecznego modelu fotelika samochodowego, chce kupić model rozwojowy. Taki, który „rośnie razem z dzieckiem”. Jest sporo popularnych modeli oferuje taką możliwość i nie wpływa to negatywnie na poziom bezpieczeństwa przewożonej pociechy. Wśród modeli jest kilka, na które warto zwrócić szczególną uwagę.

czytaj całość »
Dobry wózek dziecięcy

Dla wielu rodziców decyzja o kupnie wózka jest równie poważna co zakup samochodu! Pół żartem pół serio, jest w tym trochę prawdy. Szukając modeli, trzeba wziąć pod uwagę wiele czynników, które będą dla przyszłej mamy i taty istotne. Przedstawione zostaną na konkretnym, bardzo popularnym modelu, jakim jest bebetto vulcano.

czytaj całość »
Foteliki samochodowe a wiek dziecka

Jeśli kompletujemy wyprawkę dla dziecka, nie możemy zapomnieć o jednym z ważniejszych elementów. Choć wiele rzeczy może być kupiony „z drugiej ręki” w tym przypadku, nie ma co ryzykować. Nawet dziecko nie będzie regularnie wożone, bo rodzice nie posiadają samochodu, może zdarzyć konieczność przewiezienia maluszka np. autem znajomych czy dziadków. Warto być na to przygotowanym nie tylko dlatego, żeby uniknąć mandatu. Najważniejsze jest bezpieczeństwo.

czytaj całość »
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl