Interaktywny Miś Niebieski Nosek Tatty Teddy

Dostępność: brak towaru
Cena: 129,00 zł 129.00
ilość szt.
dodaj do przechowalni
Producent: Carte Blanche
Kod produktu: 000F-722B0

Opis

Nazywam się Miś Niebieski Nosek, gdy zostaniemy przyjaciółmi,
rozpoznam Twój głos i będę reagował TYLKO na niego!


- zapamiętam Twoje imię i zawsze będę na Ciebie czekał
- gdy zaśniesz, będę Cię pilnował, a mój nosek będzie świecił na niebiesko

Wspaniała zabawka interaktywna do której wgrywa się 15 słów na które Miś zareaguje ruchem i dźwiękiem. Do misia dołączona jest książeczka - opowiadanie o historii Misia. Podczas czytania Miś Niebieski Nosek będzie reagował na słowa, które są wydrukowane pogrubioną czcionką w tekście. Miś rusza łapkami, kręci głową, daje "buziaczki", nuci melodyjkę, kicha i się śmieje. Miś reaguje tylko na słowa osoby, która się nagra. Ważne aby podczas nagrywania mówić swobodnie i aby wokoło panowała cisza. Miś nie będzie reagował na słowa wypowiadane z inną intonacją.

Do każdego słowa dopasowane są odpowiednie zachowania Misia. Np. na słowo "zmarznięty" zareaguje ruchem i kichnięciem, na "czas do łóżka" ruszy łapkami i ziewnie, na "całowała" podniesie łapki, odwróci głowę do łapki i prześle buziaczka itd. Do wgrania jest 15 wyrażeń: kochany miś, zmarznięty, nosek, mała dziewczynka, przytulała, całowała, wysoko, śliczny, (Twoje imię), czas do łóżka, kocham Cię, zostańmy przyjaciółmi, zaśpiewajmy piosenkę, pobawmy się, jesteś super.

Zamiast wyrażeń podanych powyżej można wgrać dowolne wyrażenia, np. zamiast "całowała" można nagrać "daj buziaczka" i wówczas Miś prześle buziaczka lub zamiast "czas do łóżka" - nagrać "chodźmy sapać" i miś wtedy przeciągnie się i ziewnie. W zasadzie ograniczeniem jest tu tylko wyobraźnia. Aby podczas czytania miś reagował na słowa z tekstu trzeba wgrać oryginalny zestaw wyrażeń w odpowiedniej kolejności i intonacji.

W dowolnym momencie można Misia zresetować aby wgrać wszystkie polecenia od nowa lub można nagrać ponownie tylko wybrane wyrażenie. Szczegóły są w dołączonej polskiej instrukcji obsługi. Po ok. 4 minutach miś ziewając "przeciągnie się" i przejdzie w stan uśpienia. Aby go aktywować trzeba nacisnąć  lewą łapkę.

Nosek Misia  świeci w ciemności!

W zestawie znajduje się:
-  Miś Niebieski Nosek
- książeczka w j. angielskim
- książeczka w j. polskim
- polska instrukcja obsługi


Posiada europejski certyfikat CE.

Wymiary Misia siedzącego ok. : wys. 30 x 25 x 25cm
Wymiary opakowania: 25 x 23 x 34cm
Wymagane baterie: 3szt AA (R6) są w zestawie ale należy je traktować jako demonstracyjne.

 

Zobacz reklamę:

 

Instrukcja wgrywania słów (od 1:02):

 

Producenci
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl