Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

Dziecięcy - wózek wielofunkcyjny - 3w1 - Bebetto Vulcano

Dzieci szybko rosną - dlatego najlepiej sprawdzają się wielofunkcyjne rozwiązania: wózki 3w1 Bebetto Vulcano to najlepszy wybór. Klasyczny głęboki wózek może w jednej chwili zmienić się w spacerówkę. Dzięki temu wózek wielofunkcyjny Bebetoo Vulcano to prawdziwa oszczędność: w jednym modelu rodzice znajdą wszystko, czego potrzebują! Bebetoo Vulcano 3w1 odznacza się zgrabną konstrukcją oraz atrakcyjnym designem. Jego zaletą jest możliwość szybkiego składania - po złożeniu wózek posiada niewielkie rozmiary, dzięki czemu możemy bez przeszkód przewozić go w samochodzie. Wózek dziecięcy Bebetto Vulcano, podobnie jak pozostałe modele, producent wyposażył w akcesoria dodatkowe: torbę pielęgnacyjną, uchwyt na butelkę, pojemny kosz na zakupy, a także pokrowiec na nózki dziecka. Dzięki moskitierze dziecko podczas spacerów będzie skutecznie chronione przed insektami. Pokrowiec przeciwdeszczowy zaś zapewnia ochronę przed opadami. Wózek Vulcano przeznaczony jest dla dzieci w przedziale wagowym 0-13 kg. W ofercie znajdują się modele z trzy- lub pięciopunktowymi pasami bezpieczeństwa - dlatego Bebetto Vulcano to wózek, który spełni oczekiwania rodziców w kwestii bezpieczeństwa.

Bebetto - torino s line, holland spacerówka, luca fotelik

Wózek Bebetto Vulcano to jednak nie jedyna propozycja producenta. Obok niego wymienia się Bebetto Torino S Line - ten ekskluzywny model posiada tapicerkę wykonaną z eko-skórki, która zapewnia mu atrakcyjny, nowoczesny design. Wózek Bebetto Torino charakteryzuje się też awangardową aluminiową konstrukcją, która jest niezwykle lekka. Ten zgrabny model to najlepszy wybór dla rodziców, którym zależy na bezpieczeństwa dziecka, ale też na własnym komforcie podczas spaceru - obrotowe koła i centralny hamulec pozwolą na przyjemne, bezstresowe prowadzenie wózka. Wśród nowoczesnych, uniwersalnych modeli pojawia się również wózek Bebetto Holland, dostosowany do dzieci do 14,2 kg. Przekształcając Bebetto Holland w spacerówkę, możemy wozić w nim dziecko do 14,6 kg. W przypadku Bebetto Luca, fotelik przeznaczony jest dla dzieci do 13,9 kg (spacerówka do 14,3 kg).

Tak wiele propozycji od producenta sprawia, że rodzice mogą zastanawiać się nad wyborem. Każdy wózek Bebetto pozwala na obracanie siedziska spacerówki w dwóch kierunkach jazdy, wszystkie modele zapewniają też dziecku całkowite bezpieczeństwo, dlatego z pewnością spełnią wszystkie wymagania i oczekiwania rodziców. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą - Bebetto Vulcano, Bebetto Luca i pozostałych wózków.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl