Foteliki samochodowe Sparco

Sparco to renomowany producent wyposażenia zwiększającego bezpieczeństwo w samochodach. Jego produkty znane są także w branży samochodów wyścigowych i rajdowych, a także w Formule 1. Firma Sparco, wykorzystując swoje doświadczenie i najbardziej innowacyjne technologie, stworzyła ofertę fotelików samochodowych dla najmłodszych użytkowników. Foteliki samochodowe Sparco ułatwią rodzicom codzienne życie w trosce o bezpieczeństwo dziecka.

Foteliki dla dzieci Sparco dzielą się przede wszystkim na dwie kategorie - dedykowana waga 0-18 kg oraz 9-36 kg, a zatem jest to pełna oferta dla dzieci od pierwszego miesiąca życia do 12 lat. Wśród nich są także modele z podwójnym układem montażu - umożliwiające montaż fotelika przodem i tyłem do kierunku jazdy. Foteliki samochodowe Sparco zostały wyopsażone przez producenta w regulowane pasy bezpieczeństwa 3 i 5 – punktowe oraz dodatkowe osłonki. Istnieje także możliwość regulacji wysokości zagłówka w kilku pozycjach. Wszystko to pozwala na idealne dopasowanie fotelika do budowy dziecka i odpowiedniej pozycji w czasie jazdy samochodem. Miękkie ścianki tapicerowane i wysokiej jakości materiały oddychające zapewniają dobre samopoczucie malucha. Możliwość zmiany pozycji poprzez przesunięcie fotelika do przodu i zwiększenie kąta pochylania pozwala odciążyć kręgosłup i wygodnie spać dziecku podczas dłuższej jazdy. Foteliki samochodowe Sparco to przede wszystkim bezpieczeństwo, ale także doskonały design i komfort. Foteliki tego producenta posiadają bardzo estetyczne pokrycie, które łatwo można czyścić i demontować w celu prania. Centralny napinacz pasów fotelika sprawia, że rodzic może szybko przygotować dziecko do bezpiecznej jazdy.

Bezpieczeństwo

Producent testował ruchome części fotelików i ich mechaniczne właściwości. Przeprowadził także testy wypadkowe. Wszystkie foteliki samochodowe Sparco mają homologację R44 ECE - pomarańczową etykietę, która gwarantuje, że jest to fotelik zgodny z europejskimi normami bezpieczeństwa. Ponadto, foteliki Sparco posiadają holenderskie certyfikaty E4, będące znakiem najwyższego poziomu bezpieczeństwa i jakości.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl